הוצל"פ וכינוס נכסים

במקרים רבים, גם אם החוק קובע, הרשויות מתקשות לאכוף וליישם אותו. כשיש התנגדות מהצד השני, המלאכה היא קשה שבעתיים ולכן דרוש זרוע מבצעת שתעשה את העבודה על הצד הטוב ביותר.

למחלקת ביצוע הוצאה לפועל בחברת BTS ניסיון עשיר ומבוסס, ורשימת לקוחות ממליצים ארוכה. אנו מקפידים על ביצוע מהיר ומוקפד , ועל שיתוף פעולה מלא עם רשויות החוק.

כלל הפעולות המתוארות לעיל מתבצעות באמצעות צו משפטי:

ביצוע הליכי הוצאה לפועל

מסירת אזהרות
ביצוע עיקולים
תפיסות רכבים
כל זאת בשירות לקוחות פרטיים, גופים פיננסיים ועורכי דין. העבודה מתבצעת באמצעות בעל תפקיד מוסמך מטעם משרד המשפטים אשר מלווה באנשי מקצוע ומאבטחים, במידת הצורך. הפעילות מתבצעת במגזר היהודי והערבי.

ניהול פעולות כינוס נכסים

במהלך הליכי פשיטת רגל של חברה. BTS משמשת כזרוע מבצעת של כונס הנכסים, לרבות התמודדות מול נושים שמאיימים לתפוס את נכסי החברה, וביצוע עבודות של הוצאה לפועל עבור כונס הנכסים. העבודה מתבצעת עם כוח אדם מיומן ואיכותי, אשר ערוך להתמודד עם מצבים משתנים.

הרחקת אוכלוסיה מתנגדת

טיפול במתנגדים והתמודדות עם מתבצרים המפריעים את פעילותם השגרתית של גופים ומפעלים שונים. חברת BTS תבודד את ההתנגדות, תחזיר את הפעילות לשגרה ותאבטח את המקום עד תום הסכסוך ואף לאחריו במידת הצורך.

חילוצים אגרסיביים

חילוץ יצירתי של עובדים או סחורה במצבי משבר בין הנהלת החברה לעובדיה. מבצע הכולל טכניקות שונות להשגת המטרה ביניהן הטעיות מתוחכמות ושילוב של פתרונות טכנולוגיים מתקדמים.

צרו קשר עוד היום

במה נוכל לעזור?

צרו קשר עוד היום

מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם